top of page

HAKKIMIZDA

Greenmer Plastik

Profesyonel Polimer Partneriniz

Alipaşa Fabrika Web Site Resim.jpg

HAKKINDA

Greenmer Plastik Kimya San. Tic. A.Ş.

Temelleri 2009 yılında atılan Greenmer Plastik;

Kablo ve Profil sektörleri için özel polimer karışımları konusunda önde gelen markalardan biridir. Greenmer, tüm market trendlerini takip ederek geniş bir yelpazede yenilikçi ürün ve hizmet sunar.

Özellikli Plastik ve Kauçuk kompaund üretiminde Greenmer'in sahip olduğu 15 yılı aşkın tecrübesi markanın gücünü oluşturan etkenlerden sadece biridir.

VİZYON

Müşterilerimizi olduğu gibi doğayı ve geleceğimizi de önemsiyoruz.

Yüksek performans ve özel polimer karışım üretiminde, sürekli innovatif ve proaktif çözümler sunan, yenilikleriyle sektörde öncü ve konusunda Türkiye'de lider kalmak ve Avrupa'da ilk 3 üreticiden biri olmaktır.

 

Tüm bunları yaparken doğa dostu ürünlere ve üretim metotlarına sürekli yatırım yaparak geleceğimizi daha yaşanılabilir kılmak için de çalışıyoruz.

Geri Dönüştürülmüş Şişe Saksısı
sanayi işçisi

MİSYON

Değer katmak için çalışıyoruz.

Özel polimer karışımları konusunda yeni teknolojiyi ve yönetmelikleri yakından takip ederek, çevreci, yenilikçi ürünlerle butik çözümler geliştirmek, müşterilerinin çözüm ortağı olarak sadece tedarikçi değil aynı zamanda iyi bir partner olmak ve sürdürülebilir kalite anlayışıyla müşterilerine sürekli güven vermektir.

bottom of page